Śluby, ach te śluby

DSC-155Nie ma chyba drugiego dnia w życiu człowieka, który można porównać do emocji i to tych z gatunku radosnych, które towarzyszą dniu zaślubin dwojga ludzi. Może jedynym dniem, który chociaż częściowo można do niego porównać jest dzień narodzin pierwszego dziecka.

Polecam fotograf sucha beskidzka

Śluby są więc zapisywane w formie zdjęć i filmów, dzięki czemu można do nich swobodnie wracać pamięcią, kiedy tylko mamy na to ochotę. Zwłaszcza Młoda Para oraz ich rodzice korzystają z tego dobrodziejstwa, jakim są zdjęcia ślubne oraz wideofilmowanie skawina ślubu i wesela, czasem również poprawin.

 

Małżonkowie oglądając po latach zapis wydarzeń z dnia ślubu z całą pewnością będą mieli mnóstwo radości, ale i wzruszeń, kiedy zobaczą siebie sprzed lat, stojących na ślubnym kobiercu, wyznających sobie miłość aż po grób…

Kamerzysta skawina i fotograf z pewnością najlepiej, jak tylko potrafią spróbują oddać zgromadzone w tym dniu emocji nie tylko Młodej Pary, ale i zgromadzonych gości, z których część z pewnością chętnie obejrzy choć raz film ślubno-weselny.

Zobacz zdjęcia ślubne tarnów

This entry was posted in Statywy. Bookmark the permalink.

Comments are closed.