Najważniejsze elementy przygotowań do ceremonii ślubu i wesela.

DSC-21Przygotowanie do dnia ślubu to nie lada wyzwanie. Wie zresztą o tym każdy, kto miał przyjemność uczestniczenia choćby w części w tychże przygotowaniach. Jakie są najważniejsze elementy wspomnianego przygotowywania ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego?

Polecamy Zdjęcia ślubne żywiec

Podstawowym elementem, który wymusza wszystkie inne, to ustalenie terminu ślubu – kościelnego lub w USC. Ustalenie terminu wiąże się z zarezerwowaniem sali na przyjęcie weselne, a to z kolei zmusza do szybkiego znalezienia zespołu na wesele, zamówienie dań, kupno alkoholu, napojów itp.

Nie można również zapomnieć o zarezerwowaniu terminu u ekipy wykonującej zdjęcia ślubne oraz wykonujących wideofilmowanie kraków ślubu i wesela.

W związku z tym rezerwacja terminu w profesjonalnej firmie powinna mieć miejsce stosunkowo wcześnie w całości trwania przygotowań – najlepiej już około roku przed dniem zaplanowanych zaślubin.

Kamerzysta gromnik i fotograf ślubni zwłaszcza w okresie letnim, w trakcie którego ma miejsce największa liczba ślubów mają pełne ręce roboty.

This entry was posted in Statywy. Bookmark the permalink.

2 Responses to Najważniejsze elementy przygotowań do ceremonii ślubu i wesela.

  1. Enjoyed every bit of your article post.Thanks Again. Great.

  2. Fj1gOs Great, thanks for sharing this blog post.Much thanks again. Much obliged.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>