Najlepsze miesiące na sesje ślubne.

Nie jest zapewne dla nikogo wielką niespodzianką fakt, iż śluby i wesela odbywają się najczęściej w miesiącach letnich – w tej kwestii dominują miesiące wakacyjne – lipiec i sierpień.

Choć lipiec nie ma wymaganej jeszcze przez niektórych literki „R” w nazwie miesiące, to jednak jest to najczęściej najpiękniejszy miesiąc całego roku, a to sprzyja organizacji wesela i przyjęciu weselnemu.

DSC-393Również zdjęcia ślubne oraz wideofilmowanie rzeszów w piękną, wakacyjną, letnią pogodę prezentują się lepiej i są łatwiejsze w wykonaniu niż praca, którą musiałby wykonać fotograf i kamerzysta w zimowej scenerii.

Oczywiście zdjęcia ślubne wadowice wykonywane zimą również mają swój klimat, lecz pogoda może sprawiać liczne trudności zarówno Młodej Parze, jak i ekipie, która zajmuje się uwiecznianiem wydarzeń ślubu i wesela w formie zdjęć ślubnych oraz filmu ślubno-weselnego.

Zdarzają się oczywiście pary, którym specjalnie zależy na ślubie w miesiącach zimnych, ale jest to znacznie mniejsza grupa niż dużo liczniejsza zwolenników lata.

Zobacz fotograf żywiec

This entry was posted in Statywy. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>